Каталог

Про

Галерея

Контакти

 

 

Середовище застосування. Стандартні панелі Теxturo sculptural decor™ пристосовані для застосування в приміщеннях та місцях захищених від впливу навколишнього середовища та різких перепадів вологи та температури. Якщо дизайнерським рішенням передбачено застосування панелей в місцях з можливим понаднормовим коливанням вологості або температури, повідомте про це виробника для визначення можливості корекції властивостей виробів.

Вимоги до основи. Щоб забезпечити точність та якість монтажу, важливо, щоб основа, на яку монтуються панелі, була рівною, без будь-яких вм’ятин та горбів. Нерівності основи призводять до неточного монтажу, що негативно проявляється по закінченню робіт. Допускаються відхилення до +/-2мм на 1м/п. В разі виявлення невідповідності до рекомендованих відхилень, необхідно провести додаткові роботи для забезпечення вирівнювання основи. При створені композицій площею ≥10 м.кв. і для уникнення проявлення мікротріщин між панелями від зміни вологості та температури основи, ми рекомендуємо монтувати панелі на стабільну поверхню, яка по своїй природі не є чутливою до змін температури та вологості . Найкращим варіантом є монтаж на основу яка створена з одного шару вологостійкої фанери чи ОСБ-плити товщиною 12мм, та шару вологостійкого гіпсокартону. При такому способі монтажу, саморізи вкручуються прямо в основу для остаточного вирівнювання виробу по швах. Перед проведенням монтажу, підготовлену поверхню необхідно обробити адгезійним розчином типу Knauf BETOKONTAKT (кнауф Бетоконтакт).

Інструмент. При здійсненні монтажних робіт використовується звичайний ручний інструмент як для роботи із деревиною та керамічною плиткою. Плити легко форматуються до потрібного розміру на місці монтажу.

Монтаж панелей Теxturo sculptural decor™. Монтаж панелей здійснюється на підготовлену поверхню шляхом приклеювання. Для приклеювання ми радимо використовувати клей Knauf PERLFIX (Кнауф Перлфікс). Клей наноситься за допомогою гребінчастого шпателя або невеликими порціями клею по периметру виробу з інтервалом 10-15 см. Після нанесення клею, панель потрібно притиснути до стіни, та плавними рухами вирівняти по площині максимально щільно до сусідніх плит.

Внутрішні та зовнішні кути. В разі необхідності, панелі Теxturo sculptural decor™ дозволяють створювати як внутрішні так і зовнішні кути, але потрібно враховувати, що при підрізанні виробу під 45°, втрачається частина дизайну панелі, що в свою чергу веде до збільшення кількості панелей та часу монтажу, а значить і до збільшення вартості робіт. Тому ми не рекомендуємо застосовувати панелі в інтер’єрах, де на невеликих площах наявні часті зміни поверхонь.

Шви. Після здійснення монтажних робіт, та висихання монтажного клею, для забезпечення безшовної поверхні, шви необхідно заповнити матеріалом типу Knauf UNIFLOT (Кнауф Уніфлот), або іншим якісним матеріалом для роботи з декоративними виробами на основі гіпсу, та ретельно зашліфувати, після чого провести фінішне оздоблення поверхні.

Фінішне оздоблення поверхні. Для досягнення найкращого візуального ефекту, ми радимо застосовувати світлі та пастельні кольори, оскільки вони створюють найбільший контраст між освітленими та затіненими зонами та підсилюють візуальний ефект поверхні. При нанесенні на поверхню фарб, найкращий ефект буде від використання краскопульта, для рівномірного нанесення по всій поверхні виробу. Не всі декоративні фінішні покриття можуть застосовуватись для поверхонь Теxturo sculptural decor™, це пов’язано зі складною геометрією виробів та способом нанесення певних оздоблювальних матеріалів.

Освітлення поверхні. Дуже важливу роль відіграє правильне освітлення стін Теxturo sculptural decor™. Для досягнення найкращих результатів важливо освітити поверхню так, щоб домогтися оптимальної гри світла й тіні для кожного конкретного дизайну панелей. Кут падіння світла на поверхню стіни може змінюватись в залежності від того, який ефект потрібно створити, але в якості загальної поради ми радимо, щоб світло падало на поверхню під кутом від 15° до 30° градусів.

Ремонт поверхні. При пошкодженні поверхні, ремонт нагадує ремонт гіпсокартонної стіни.

Вогнестійкість. Панелі Теxturo sculptural decor™ повністю не горючі і відносяться до класу «А» по горючості.

Інше. Якщо ви маєте запитання, яке не висвітлене в цьому розділі, наші менеджери завжди нададуть вам вичерпну інформацію info@texturo.com